شما اینجا هستید
اخبار عمومی » کشف جرائم در حوزه ریلی کشور ۶۴ درصد افزایش یافت

فرمانده پلیس راه آهن: کشف جرائم در حوزه ریلی کشور ۶۴ درصد افزایش یافت

فرمانده پلیس راه آهن از افزایش ۶۴ درصدی کشف جرائم در حوزه ریلی کشور خبر داد و گفت: رویکرد اصلی ما در پلیس راه آهن مبتنی بر پیشگیری از وقوع جرائم است.

به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ حشمت االله ملکی در بازدید از شبکه ریلی درجمع مدیران و فرماندهان پلیس راه آهن استان فارس اظهارداشت: پلیس راه آهن برای برقراری امنیت و آرامش در خطوط ریلی ، استفاده از تکنولوژی روز و آشکار را در برنامه خود قرار داده است.
وی افزود: در برخی از جرائم به ویژه در حوزه سرقت های خرد با توجه به وضعیت و شرایط خطوط ریلی ما با اقدامات پیشگیرانه توانسته ایم رشد جرائم را مهار کنیم . 
این مقام انتظامی وضعیت امنیت و ایمنی را در مسیر ۵۰۰ کیلومتری خطوط ریلی فارس بسیار مطلوب ارزیابی کرد و افزود: همین امنیت و ایمنی سبب استقبال بیشتر هموطنان از شبکه ریلی و افزایش ضریب ۸۵ درصدی اشغال صندلی های قطار در این استان شده است.
فرمانده پلیس راه آهن کشور تصریح کرد: مسافرین قطارها همانند سایر مردم از پلیس انتظار تأمین نظم و امنیت را دارند و مأموران پلیس راه آهن نیز این موضوع مهم را از زمانی که فردی به عنوان مسافر وارد راه آهن می شود تا رسیدن به مقصد و خروج از ایستگاه ، بر خود وظیفه و تکلیف دانسته و با اهتمام ویژه به آن می پردازد . 
ملکی در پایان عنوان کرد: رویکرد اصلی ما در پلیس راه آهن مبتنی بر پیشگیری از وقوع جرائم است، چرا که این موضوع برای ما هم یک منطق سازمانی و هم یک التزام قانونی است .

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز