شما اینجا هستید
اخبار نواحی » گردشکری ریلی در لرستان کلید می‌خورد/ آماده باش راه‌آهن لرستان برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین

گردشکری ریلی در لرستان کلید می‌خورد

آماده باش راه‌آهن لرستان برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین

با توجه به عبور قطارهای زائران حسینی از راه‌آهن لرستان، آمادگی کامل برای سوخت‌گیری دیزل‌ها و خدمات‌رسانی به زائران در این اداره کل وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، رحمت رحمت نژاد مدیرکل راه‌آهن لرستان، با بیان این خبر گفت: در ایام اربعین حسینی تمام قطارهای فوق‌العاده این دوره زمانی، از ناحیه لرستان عبور می‌کند و بر همین اساس آمادگی کامل برای خدمت رسانی ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: با پایان عملیات بازسازی ایستگاه‌های این مناطق، می‌توانیم در ارائه خدمت به کاروان‌های راهیان نور نیز فعال‌تر عمل کنیم.

رحمت نژاد گفت: با اعلام آماده باش به همکاران، آمادگی کامل برای سوخت‌گیری دیزل‌ها و خدمات‌رسانی به زائران در این اداره کل وجود دارد.

وی همچنین با تاکید بر ارتقای کیفیت خدمات به مسافران، خبر داد: بازسازی سالن انتظار، نمازخانه و سرویس بهداشتی ایستگاه‌های راه‌آهن در این اداره کل آغاز و در حال انجام است.

توجه به گردشگری ریلی لرستان

این مقام مسئول در خصوص ظرفیت‌های گردشگری بکر این استان هم گفت: آبشار بیشه یکی از قابلیت‌های توریستی منطقه است ودر این حوزه، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر خود به این استان بر این جاذبه تأکید داشت و درخواست کرد تا قطارهای گردشگری به مقصد لرستان راه‌اندازی شود.

وی افزود: آبشار بیشه و مناظر بکر طبیعی در مسیر قطارهای حومه‌ای لرستان قرار دارد و می‌توان با افزایش این قطارها، بخش گردشگری این اداره کل را فعال کرد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز