شما اینجا هستید
اخبار عمومی » گردهمایی ۲۰ هزار فعال ریلی در نمایشگاه ریلی هنگ‌کنگ

گردهمایی ۲۰ هزار فعال ریلی در نمایشگاه ریلی هنگ‌کنگ

در طول ۲۰ سال گذشته، این نمایشگاه ریلی بیش از ۲۰ هزار فعال حوزه‌های ریلی را در یک‌جا گرد هم آورده و فضای مناسبی را برای آن‌ها فراهم کرده است. مجریان این دوره از نمایشگاه میزبان بیش از ۲۵۰۰ بازدیدکننده، ۱۰۰ مشارکت‌کننده، بیش از ۱۳۰ سخنران خواهند بود.

تین‌نیوز |

نمایشگاه و کنفرانس ریلی آسیا-اقیانوسیه که هر ساله در هنگ‌کنگ برگزار می‌شود؛ به‌عنوان رویدادی مطرح در راه‌آهن آسیا یکی از مناسب‌ترین و بهترین جایگاه‌های حضور مقامات دولتی، مشاوران بنام بین‌المللی و فروشندگان به‌منظور دستیابی به استراتژی‌های سرمایه‌گذاری و خدمات و نوآوری محسوب می‌شود.

لازم به توضیح است که مشارکت‌کنندگان نمایشگاه امسال متشکل از ۱۰ درصد از اروپا و آمریکا، آسیای میانه و آفریقا ۵درصد، آسیای شمالی ۵۵درصد، آسیای جنوبی ۲۵درصد ، استرالیا ۵درصد هستند.

محصولات قابل‌ارائه در این نمایشگاه شامل سیستم‌های تهویه مطبوع، کابل‌ها، حفاظت در مقابل آتش، سیستم‌های طراحی داخلی، سیستم‌های روشنایی، لوکوموتیو، سیستم‌های مانیتورینگ، امینی و کنترل، فضای داخلی راه‌آهن است.

در این نمایشگاه به بخش‌های تکنولوژی جدید حمل‌ونقل ریلی، پروژه‌های جدید مترو در کشورهای مختلف، بخش مسافری و باری، علائم و ارتباطات الکتریکی مدیریت انرژی در خطوط ریلی، حمل‌ونقل ریلی سبک، ایمنی در حمل‌ونقل ریلی خواهند پرداخت.

تاریخ برگزاری این نمایشگاه مورخ ۲۹ اسفند تا ۱ فروردین‌ماه خواهد بود.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز