شما اینجا هستید
اخبار عمومی » یکی از اهداف شهرداری خدمات رسانی بیشتر به مردم منطقه ۱۷ است/آغاز عملیات اجرایی طراحی فضای فوقانی در آینده‌ای نزدیک تونل راه آهن تهران–تبریز

به گزارش ریل‌نیوز‌ به نقل از خبرگزاری میزان، پیروز حناچی صبح امروز در آیین بهره برداری از ۱۷ پروژه مشارکتی، عمرانی و ترافیکی شهرداری منطقه ۱۷ گفت: این منطقه یکی از مناطق محروم تهران است و خدمات شهری تناسبی با جمعیت متراکم در آن ندارد. به همین دلیل یکی از اهداف ما ارائه خدمات بیشتر به شهروندان این منطقه است.

وی به عبور راه آهن تهران-تبریز از منطقه ۱۷ اشاره و عنوان کرد: راه آهن در توسعه این منطقه نقش بسزایی داشته است به طوری که جمعیت زیادی از مردمی که در ابتدا در این منطقه سکونت گزیدند کارکنان راه آهن بودند. براین اساس، امیدوارم محور راه آهن در این منطقه بتواند زمینه توسعه بیشتر را فراهم کند.

به گفته شهردار تهران؛ «مسابقه بازآفرینی محور شهری؛ طراحی فضای فوقانی تونل راه آهن تهران – تبریز» انجام شده و به زودی فعالیت‌های اجرایی آن آغاز خواهد شد.

حناچی به تعداد قابل توجه شهیدان در این منطقه اشاره کرد و گفت: تعداد زیاد شهیدان دفاع مقدس در این منطقه نشان از روحیه انقلابی و مذهبی مردم منطقه ۱۷ دارد و امیدوارم با تلاش همکاران، فضای بهتری برای مردم عزیز این منطقه فراهم شود.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز