شما اینجا هستید
اخبار عمومی » ۱۶ بهمن کلنگ تراموای شهر رشت به زمین می‌خورد

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از خبر شمال، یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورای شهر رشت عصر روز چهارشنبه با حضور اعضای شورا برگزار شد.در ابتدای جلسه اسماعیل حاجی پور رییس شورای شهر رشت با اشاره به سیل سیستان بلوچستان گفت: از همکاران عضو شورا می خواهم که طرحی را برای کمک به مردم مظلوم سیستان و بلوچستان با دو فوریت تصویب کنیم.
حاجی پور با اشاره به اینکه احساس خوبی نسبت به شورا دارم، گفت: شورا به اتحاد سابق برگشته است و هر کدام از اعضا به تنهایی یک شورا بوده و به دنبال رفع مشکلات شهر هستند و توجه ای به مسایل حاشیه ای ندارند.
رئیس شورای شهر رشت با بیان اینکه از همه اعضا برای این وفاق و همدلی سپاسگزارم گفت: پیگیری امورات رشت به خوبی در حال انجام است و همینجا از دکتر نوبخت فرزند برومند این شهر و استان تشکر می کنم. وی ادامه داد: با موافقت و تخصیص اعتبار خوبی که از سوی دکتر نوبخت صورت گرفته احیا و ساماندهی رودخانه زرجوب را شروع خواهیم کرد.
حاجی پور در مورد تراموا نیز اظهار کرد: ۱۶ بهمن ماه کلنگ تراموای شهر رشت به زمین خواهد خورد و همچنین ۱۸ اسفند پروژه پارک آبی آغاز می شود. وی با اشاره به طرح تفکیک زباله از مبدا گفت: کارت شهروندی در این زمینه به زودی صادر خواهد شد.
حاجی پور در مورد پرداخت حقوق کارگران رفت و روب نیز اظهار کرد: دیروز ۷ میلیارد تومان از طریق مناطق شهرداری پول جمع آوری و به حساب حقوق کارگران رفت و روب شهرداری ریخته شد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز