شما اینجا هستید
اخبار عمومی » ۳ تفاهم نامه و قرارداد برای نوسازی ناوگان ریلی به امضا رسید 

همزمان با افتتاح هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی؛

۳ تفاهم نامه و قرارداد برای نوسازی ناوگان ریلی به امضا رسید

به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، همزمان با هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و ششمین کنفرانس بین المللی پیشرفتهای اخیر در مهندسی راه آهن ۳ تفاهمنامه و قرارداد تامین منابع مالی و تولید ناوگان حمل و نقل ریلی کشور به امضا رسید.

تفاهم نامه تامین مالی خرید واگن باری از محل منابع مالی بازار سرمایه توسط شرکت تامین سرمایه بانک مسکن و شرکت راه آهن حمل و نقل به امضا رسید.

در این تفاهم نامه طرفین توافق کردند در زمینه تامین منابع مالی و ارائه خدمات مشاوره برای نوسازی و بهسازی ناوگان ریلی از محل منابع مالی بازار سرمایه همکاری لازم را به عمل آورند.

این قرارداد توسط سید محسن فاضلیان مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن و عبادالله فروزش مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل به امضا رسید.

همزمان با این نمایشگاه قرارداد پرداخت یارانه صرفه جویی سوخت برای طرح توسعه حمل و نقل بار و مسافر بین راه آهن و شرکت ریل پرداز سیر به امضا رسید که مقرر است از محل صرفه جویی در مصرف سوخت به استناد ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید طرفین بتوانند برای تولید ۵۰ دستگاه واگن باری لبه بلند با استفاده از ظرفیت های داخلی با یکدیگر همکاری کنند.

این قرارداد توسط سعید رسولی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و فرهنگ طلوعی مدیرعامل شرکت ریل پرداز سیر به امضا رسید.

در سومین قراردادی که همزمان با هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی به امضا رسید مقرر شد از محل یارانه صرفه جویی سوخت برای طرح توسعه حمل و نقل ریلی به استناد ماده ۱۲ رفع موانع تولید بین شرکت راه آهن و شرکت توکاریل به امضا رسید.

در این قرارداد طرفین موافقت کردند برای خرید ۲۰۹ دستگاه واگن لبه بلند شش محوره از طریق تولید داخل با یکدیگر همکاری کنند.

این قرارداد توسط سعید رسولی مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و محسن سعید بخش مدیر عامل شرکت توکاریل به امضا رسید.

هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و ششمین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه‌آهن روزهای ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه سال جاری با حضور تمام دست‌اندرکاران حمل و نقل ریلی کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

پایان خبر

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز