کد خبر : 29240
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 مرداد 1399 - 7:38
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تقدیر و تشکر رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس از عملکردها و برنامه های شرکت راه آهن بسته هستند

تقدیر و تشکر رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس از عملکردها و برنامه های شرکت راه آهن

تقدیر و تشکر رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس از عملکردها و برنامه های شرکت راه آهن

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از روابط عمومی راه آهن ، اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی پس از حضور در راه آهن جمهوری اسلامی ایران از مرکز جهادی پیشرفت راه آهن و مرکز کنترل شبکه ریلی کشور از عملکرد و برنامه های شرکت راه آهن در توسعه شبکه ریلی و زیر ساخت های آن

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از روابط عمومی راه آهن ، اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی پس از حضور در راه آهن جمهوری اسلامی ایران از مرکز جهادی پیشرفت راه آهن و مرکز کنترل شبکه ریلی کشور از عملکرد و برنامه های شرکت راه آهن در توسعه شبکه ریلی و زیر ساخت های آن تقدیر کردند.

معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: سال گذشته از ۱۸۰ میلیون تن بار ریل پسند در کشور ۴۷ میلیون تومان آن توسط خطوط ریلی کشور جابجا شد که ۳۳ درصد این رقم را تشکیل می دهد.
رسولی یادآورشد: در برنامه ششم توسعه مقرر شده سهم شبکه ریلی کشور در جابجایی بار در کشور به ۳۰ درصد افزایش یابد و تمام برنامه ریزهای شرکت راه آهن در راستای تحقق این هدف انجام شده است.
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیز در بازدید اعضای این کمیسیون از شرکت راه‌آهن اظهارداشت: خوشبختانه مجلس و کمیسیون عمران رابطه بسیار نزدیکی با شرکت راه آهن دارد و تاکنون مجلس و نمایندگان مجلس با شرکت راه‌آهن تعاملات خوبی داشته است.
«محمدرضا رضایی کوچی» با بیان اینکه شرکت راه آهن امسال به خوبی توانسته از ظرفیت‌های قانونی برای توسعه صنعت حمل ونقل ریلی استفاده کند، افزود: امروز در بازدید از شرکت راه آهن گزارش خوبی در زمینه توسعه ترانزیت ریلی کالا بین هند و افغانستان از طریق کریدورهای ایران ارائه شد که بسیار امیدوار کننده است.
وی برای جذابیت سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه ریلی تاکید کرد و افزود: افزایش متوسط سرعت قطارها با ویژگی صرفه جویی در مصرف سوخت و ایمنی برای مسافران باید جذابیت خوبی برای حوزه ریلی کشور است.
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی سرمایه‌گذاری در راه‌آهن به نوعی صرفه‌جویی در مصرف سوخت است و این می تواند در افزایش اعتبارات و پروژهای عمرانی در کشور بسیار تاثیرگذار باشد.
گفتنی است در سال جهش تولید و حمایت از تولید داخل رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در این بازدید از عملکرد شرکت راه آهن در حوزهای مختلف مسافری، باری، زیربنایی، آموزشی، سرمایه گذاری و تامین ناوگان ریلی با استفاده از توانمندیهای داخلی تقدیر و تشکر کردند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.