شما اینجا هستید
مترو » استفاده ۶۳ هزار نفر از تماشاگران دربی ۸۸ از متروي تهران و حومه

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروي تهران از جابجایی ۶۳ هزار نفری تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپوليس و استقلال با ناوگان متروي تهران و حومه خبر داد.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه محسن محمدیان درباره میزان جابجایی مسافر توسط شبکه متروی تهران و حومه در اين مسابقه گفت: ایستگاه ورزشگاه آزادی در خط پنج مترو در روز پنجشنبه ۵ مهرماه ۹۷ برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم های پرسپوليس و استقلال در مجموع رفت و برگشت پذیرای ۶۳ هزار تماشاگر فوتبال بود.

وي با اشاره به اينكه ایستگاه ورزشگاه آزادی روز پنجشنبه ۵مهرماه ۹۷پذیرای ۶۳ هزار نفر از تماشاگران فوتبال بود افزود: در ساعات قبل از شروع بازی ۲۸ هزار نفر با مترو به مجموعه ورزشی آزادی انتقال داده شدند و بعد از پایان این مسابقه نيز ۳۵ هزار نفر از تماشاگران به این ایستگاه مراجعه و از طریق مترو به مبادی اولیه خود منتقل شدند.

محمدیان خاطرنشان كرد: در پايان بازي با توجه به ازدحام جمعيت در ايستگاه ورزشگاه آزادي واقع در خط ۵ متروی تهران و حومه ۴ قطار فوق العاده و در خط ۴ مترو ۶ قطار فوق العاده و در خط ۲ مترو ۲ قطار فوق العاده اعزام شد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز