شما اینجا هستید
مترو » حضور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمين نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی

حضور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمين نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی

شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمين نمایشگاه بین‌المللی ریلی  صنايع، تجهيزات و خدمات وابسته حضور یافت.

مدير ارتباطات شركت بهره برداري مترو با اعلام اين خبرگفت: اين نمايشگاه از 19 تا 22 خرداد ماه 98در محل نمایشگاه بین المللی تهران برپا است

محسن محمديان مدير ارتباطات و امور بين المل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه افزود: شركت بهره برداري متروي تهران و حومه با حضور در این نمايشگاه دستاوردها و تجارب 20سال بهره برداري را در معرض دید شهروندان و بازدیدکنندگان قرار داده است.

وي با اشاره به اينكه در اين نمايشگاه صاحب نظران حوزه حمل و نقل در كنار هم جمع هستند افزود: اميدواريم با برگزاي اين چنين نمايشگاه هايي شاهد ایجاد فضای تعاملی بین علم و صنعت باشيم.

از شاخصه‌های بارز این نمایشگاه حضور صنایع مرتبط با راه‌آهن و مترو، تجمیع نمایشگاه‌های پراکنده صنعت حمل و نقل ریلی و هم‌چنین ایجاد هماهنگی‌های لازم و وحدت رویه در راستای توسعه نمایشگاه و برنامه‌ریزی برای اجرای هدفمند و یکپارچه سازی در این خصوص است.

علاقه‌مندان دست اندركارن حوزه حمل و نقل می توانند جهت بازدید از دستاوردهاي شركت بهره برداري متروي تهران و حومه  از ساعت 10صبح تا 18 به سالن شماره هفت مراجعه کنند.

دراین نمایشگاه بیش از ۱۵۳ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز


Fatal error: Unsupported operand types in /home/railnews/public_html/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpress.php on line 2600