• امروز : پنج شنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 28 September - 2023
کل اخبار 6560اخبار امروز : 0
2

حضور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمين نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی

  • کد خبر : 17286
  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
حضور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمين نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی

حضور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمين نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمين نمایشگاه بین‌المللی ریلی  صنايع، تجهيزات و خدمات وابسته حضور یافت. مدير ارتباطات شركت بهره برداري مترو با اعلام اين خبرگفت: اين نمايشگاه از 19 تا 22 خرداد ماه 98در محل […]

حضور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمين نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی

شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمين نمایشگاه بین‌المللی ریلی  صنايع، تجهيزات و خدمات وابسته حضور یافت.

مدير ارتباطات شركت بهره برداري مترو با اعلام اين خبرگفت: اين نمايشگاه از 19 تا 22 خرداد ماه 98در محل نمایشگاه بین المللی تهران برپا است

محسن محمديان مدير ارتباطات و امور بين المل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه افزود: شركت بهره برداري متروي تهران و حومه با حضور در این نمايشگاه دستاوردها و تجارب 20سال بهره برداري را در معرض دید شهروندان و بازدیدکنندگان قرار داده است.

وي با اشاره به اينكه در اين نمايشگاه صاحب نظران حوزه حمل و نقل در كنار هم جمع هستند افزود: اميدواريم با برگزاي اين چنين نمايشگاه هايي شاهد ایجاد فضای تعاملی بین علم و صنعت باشيم.

از شاخصه‌های بارز این نمایشگاه حضور صنایع مرتبط با راه‌آهن و مترو، تجمیع نمایشگاه‌های پراکنده صنعت حمل و نقل ریلی و هم‌چنین ایجاد هماهنگی‌های لازم و وحدت رویه در راستای توسعه نمایشگاه و برنامه‌ریزی برای اجرای هدفمند و یکپارچه سازی در این خصوص است.

علاقه‌مندان دست اندركارن حوزه حمل و نقل می توانند جهت بازدید از دستاوردهاي شركت بهره برداري متروي تهران و حومه  از ساعت 10صبح تا 18 به سالن شماره هفت مراجعه کنند.

دراین نمایشگاه بیش از ۱۵۳ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند.

لینک کوتاه : https://rail-news.ir/?p=17286
  • ارسال توسط :
  • 24 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای حضور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمين نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی بسته هستند

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.