شما اینجا هستید
اخبار نواحی » عملکرد اداره کل راه آهن هرمزگان در شش ماهه سال97

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

به گزارش پایگاه خبری ریل نیوز به نقل از روابط عمومی هرمزگان عملکرد شش ماهه این اداره کل در زمینه بارگیری :
۳میلیون و ۶۷۳هزارو۸۰۹ تن انواع محمولات و مواد معدنی و کالاهای تجاری شامل : کانتینر و محمولات ترانزیت بوده که از مبادی ایستگاههای گل گهر ، معدن گل گهر و بندر شهید رجایی بارگیری شده و به مقاصد مختلف داخلی و کشورهای مشترک المنافع ارسال گردیده است.
در زمینه تخلیه نیز به میزان۶ میلیون و ۱۸۵ هزارو ۴۵۳ تن انواع محمولات و مواد معدنی در سایر خطوط تخلیه این اداره کل شامل:پالایشگاه، منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس (بارکو) ، بندر شهید رجایی و خطوط تخلیه دستی مانوری تخلیه شده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد رشد داشته است.
در همین مدت عملکرد راه آهن هرمزگان به میزان ۹ میلیون و۸۵۹ هزارو۲۶۲ تن کالاو محمولات بوده که رشد ۲ درصدی را نشان داده وموجب رسیدن تن کیلومتر مرزی به میزان ۳میلیارد و ۸۶۵ میلیون و ۹۵۰ هزار و ۳۹۳ تن کیلومتر شده که رشد ۵ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان میدهد.
در این مدت عملکرد بندر شهید رجایی نیز ۴ میلیون و ۵۵۹ هزار و ۴۸۳ تن کالا بوده که رشد ۳ درصدی حمل ریلی در بندر شهید رجایی را شاهد بوده ایم و در زمینه بارگیری کانتینر نیز باحمل ۲۰ هزار و۵۸۹ (TEU )بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۱ درصد رشدداشته است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز