شما اینجا هستید
اخبار نواحی » 24 و25 مهرماه، اجرای مانور مشترک حمل ريلي كانتينر در بندر رجايي

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

24 مهر با مشارکت راه‌آهن و بنادر رخ می‌دهد:
مانور مشترک حمل ريلي كانتينر در بندر رجايي

با همکاری شرکت راه‌آهن و سازمان بنادر و دریانوردی، مانور مشترک حمل کانتینر ریلی در بندر شهید رجایی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، سيد مرتضي علي احمدي، مديركل بازرگاني و بازاريابي با اعلام این خبر گفت: این مانور با حضور مدیرعامل راه‌آهن، مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی، رئیس کل گمرک و مدیران شرکت‌های بخش خصوصی 24 و 25 مهر ماه در بندر شهید رجایی برگزار خواهد شد.
وی افزود: این مانور با مديريت اداره کل امور لجستیکی و حمل ونقل چند وجهی، سازمان بنادر و دریانوردی و اداره كل بازرگاني و بازاريابي شركت راه آهن، برگزار و اهدافی چون ارزيابي و شناسايي فرآيندها، كارسنجي و آسيب‌شناسي حمل بار كانتينر از مرحله ورود به بندر شهيد رجايي تا خروج از آن در این مانور دنبال می‌شود.
مدیرکل بازرگانی و بازاریابی یادآور شد: همچنین در این مانور، سنجش نقش زماني ذي‌نفعان (گمرک، استاندارد سازي، قرنطينه، بهداشت و…) و تنظيم نقشه راهکارهای پیش روی توسعه حمل ریلی در بندر شهید رجایی بررسی می‌شود و شاخص‌های عملکردی(KPI) تعیین خواهد شد.
به گفته ‌احمدی از نتایج برجسته و اقدامات سازنده این مانور، شفاف‌سازی وظایف و حدود و اختیارات ذی‌نفعان، افزایش آمادگی خدمات بهتر سازمان‌های مربوطه و شناسایی عوامل موثر بر ارتقاء سهم ریلی کانتینری است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز