شما اینجا هستید
نمایشگاه » حضور اتحادیه صنایع فولاد اسپانیا در نمایشگاه بین‌المللی راه آهن امسال

سیدرکس یک سازمان غیر انتفاعی NPO است و فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ آغاز کرده، که ارتقا‌ء سطح رقابت در صنایع فولاد از طریق برنامه‌های مشارکتی بین نهاد‌ها و دست‌اندرکاران مربوطه، در جهت نوآوری‌های فنی و جهانی شدن و همچنین حفاظت از منافع تجاری شرکا و اعضا از جمله اهداف اصلی این سازمان است.

به نقل از ریل نیوز : سیدرکس شرکتهای کلیدی زنجیره صنایع فولاد؛ از جمله کارخانه‌جات کربن، فولاد ضد زنگ و فولاد آلیاژی، تولید‌کنندگان پردازنده‌های صنایع فولاد، بخش مهندسی و تجهیزات، قطعات، مواد خام، شرکت های خدماتی صنایع فولاد و نمایندگان شبکه‌های علوم، فناوری و نوآوری را سازماندهی میکند. در قبال چالش‌های صنایع فولادی، سیدرکس همکاری میان اعضای اتحادیه را تقویت کرده و به پرورش همیاری و همکاری از طریق ادغام نیروها و انضمام ظرفیتهای شرکتها و دیگر اعضا می‌پردازد.

حضور سیدرکس در نمایشگاه راه آهن (سالن ۸/۹ – S.P3) بخشی است از یک حرکت تجاری جهانی به سوی ایران، که در زمینه صنایع فولاد یکی از بازار‌های پر‌رونق شناخته‌می شود. در طول سال‌های اخیر، تمرکز بر روی ایران، همراه با بازدید هیئت‌های ‌تجاری از کارخانه‌های فولاد ایران، دعوت از نمایندگان صنایع فولاد به اسپانیا به منظور بررسی ظرفیت شرکت‌ها و همایش در مهمترین نمایشگاه‌های تجاری با صنایع فولاد جمهوری اسلامی ایران بوده‌است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز