شما اینجا هستید
نمایشگاه » قرارداد تامین تراورس بتنی سوزن بار محوری ۲۵ تن در آخرین روز از برپایی ششمین نمایشگاه

با هدف تامین تراورس بتنی سوزن بار محوری ۲۵ تن

امضای قرارداد در حاشیه نمایشگاه صنایع حمل و نقل ریلی

قرارداد تامین تراورس بتنی سوزن بار محوری ۲۵ تن در آخرین روز از برپایی ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع حمل و نقل ریلی منعقد شد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، این قرارداد برای تامین ۲۰۰ ست تراورس بتنی سوزن بارمحوری ۲۵ تن، میان شرکت‌های بتن صنعت بریس و گسترش ریلی ایران امضاء شد.

با استفاده از این نوع تراورس‌ها افزایش سرعت سیر در مقاطع سوزن‌ها با حفظ امنیت و سلامت بار و مسافر فراهم می‌شود.

سعید رسولی عضو هیئت مدیره شرکت راه آهن با اشاره به ارزش ۳۴ میلیارد ریالی این قرارداد و این که امکان افزایش آن تا ۱۰۰ درصد هم فراهم است گفت: زمان اجرای این قرارداد ۲ سال است.

وی با اشاره به تحریم‌های آمریکا توسعه داخلی سازی صنعت حمل و نقل ریلی را زمینه ساز توسعه اقتصاد دانست و گفت: رویکرد حمایت از تولید داخل در این شرکت با قوت ادامه دارد.

رسولی با اشاره به این که در نمایشگاه امسال علاوه بر رونمایی از موتور ریلی ملی توسط وزیر راه و شهرسازی همینطور واگن مخزن دار حمل و نقل ریلی پارسیان، شاهد انعقاد تفاهمنامه‌ها و قرارداد‌های مختلفی بوده ایم از جمله تفاهمنامه ساخت ماشین آلات ریلی با شرکت ماتیزای سوئیس که موجب توسعه زیرساخت‌های راه آهن کشور کشور می‌شود، امضاء قرارداد ۱۰۰ واگن لبه بلند بین شرکت پارس و سینا ریل و آخرین آن هم قرارداد ۲۰۰ ست تراورس بتونی که امروز امضا شد.

در ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع حمل و نقل ریلی ۹۰ شرکت خارجی به همراه ۲۰۰ شرکت داخلی به ارائه محصولات خود پرداختند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز